Korupcijos prevencija

Įstaiga įgyvendina korupcijos prevencijos priemones, numatytas Klaipėdos rajono savivaldybės 2017 - 2019 metų korupcijos prevencijos programos įgyvendinimo priemonių plane.

     Apie galimai daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veiklas, su kuriomis Jums galbūt teko susidurti Klaipėdos rajono savivaldybėje, jos įstaigose ar įmonėse, skatiname pranešti Klaipėdos rajono savivaldybės antikorupcijos komisijai:

* raštu, atsiunčiant pranešimą adresu: Klaipėdos rajono savivaldybės antikorupcijos komisijai, Klaipėdos g. 2, Gargždai;

* telefono numeriu 8 46 400 008.

     Pranešti apie korupciją galima ir LR Specialiųjų tyrimų tarnybai:

* telefono numeriu 8 5 266 3333 (budintis STT pareigūnas patars kaip elgtis konkrečiose situacijose, o esant būtinybei nedelsdamas organizuos didesnės pareigūnų grupės darbą);

* STT internetinėje svetainėje https://www.stt.lt/lt/praneskite-apie-korupcija

Puslapis „Korupcijos prevencija“ atnaujintas: 2018-04-16

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.