• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

Kasmetinės iškylos pokyčiai ir atgarsiai

2018-06-13

Iškylos dalyviai į Priekulės paslaugų centro patalpas pradėjo rinktis visiems įprastu laiku. Dauguma lankytojų atvyko su geromis nuotaikomis ir emocijomis. Centro patalpose buvo galima jausti lengvą darbuotojų įtampą ir nerimą dėl iškylos ir dienos planų sklandumo. Visur buvo galima girdėti šurmulį, o darbuotojai, besirūpindami iškylos atributika ir reikmėmis, dūzgė lyg bitutės, nešinos medumi. Didžioji dienos naujiena – iškylos metu buvo apsikeičiama įprastomis, kasdieninėmis rolėmis. Priekulės socialinių paslaugų centro neįgalieji lankytojai tapo darbuotojais, o darbuotojai – lankytojais. Kiekvienas naujasis „darbuotojas“ turėjo jam paskirtas pareigas ir pareigybines instrukcijas, kurių turėjo nepamiršti ir jas atlikti. Visi atsakingai vykdė savo pareigas. Visos iškylos metu vyko įvairūs žaidimai, kurie įtraukė visus dalyvius. Labiausiai patikusiais išrinkti žaidimai: estafetė „Pernešk vandenį guminių pirštinių pagalba“, „Koks gyvūnas aš esu?“ bei „Mesk kamuolį ir nesuklysk“. Smagios dienos sūkuryje pasirodė ir visų labai laukta ponia „Diskoteka“. Dalyviai turėjo galimybę parodyti savo naujai išmoktus judesius. Diskotekos metu daugiausiai skambėjo repo ir pop muzikos stiliaus dainos. Minioje netrūko nei vienos skambėjusios dainos gerbėjų!

Džiugu, jog iškylos „darbuotojai“ puikiai sugebėjo suderinti laisvalaikį su savo atliekamomis pareigomis. Puiki lauko virtuvės komanda rūpinosi dalyvių alkio malšinimu. Visi buvo vaišinami ant laužo keptomis dešrelėmis su daržovių garnyru ir ypatingai raudonu pomidorų padažu, vaišinami kava ir įvairiausiais skanumynais prie jos.

Puikią ir turiningą dieną baigėme įspūdžių pasidalinimais, padėkomis vieni kitiems už puikiai praleistą laiką.

Užimtumo specialistė

Jūratė Mažonienė

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.