• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

Bendrystė viską gali...

2018-06-14

Bendras renginys su Laisvės kovų ir tremties istorijos muziejaus vadove S. Vinciūniene ir Priekulės bibliotekos darbuotoja L. Vaičiulyte įvyko. Jis buvo skirtas spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti.

Paskaitą „Reklama Priekulės valsčiuje XX a. pradžioje“ praturtino to laikmečio nuotraukos. Įdomu buvo stebėti, kokios reklamos puošė namus, kaip pasikeitė pats miestas ir žmonės.

Daug laiko paskirta repeticijoms su įstaigos klientais, parengiant variacijas senosios spaudos tema. Visas įdėtas triūsas atsipirko su kaupu. Labai smagu žinoti, kad mūsų klientai atsakingai ir sąžiningai pasiruošė vaidinimui, surado to laikmečio rūbus, gebėjo atsipalaiduoti scenoje. Paskaita ir šmaikštūs dialogai senosios spaudos tema sudomino ir pralinksmino žiūrovus. Didelis dėkui už plojimus ir suteiktas malonias emocijas. Tikimės, kad mūsų sukurto vaidinimo pasirodymais pralinksminsim ir kitas įstaigas ar bendruomenes.

Socialinė darbuotoja

Jūratė Jovaišienė

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.