• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

Klientų darbai įvertinti...

2018-09-21

Sulaukėme pasiūlymo iš Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos dalyvauti rengiamoje parodoje „Laimė kurti“. Mūsų klientų darbeliais buvo galima pasidžiaugti nuo rugsėjo 4 dienos Klaipėdoje. Džiaugiamės tuo, kad turime daug gabių ir sumanių klientų, kurių darbeliai buvo įvertinti maloniomis dovanėlėmis ir padėkomis. Parodai buvo pristatyti Igor Ostapenko medžio darbeliai „Balerina“, „Mama - tai angelas“; Mindaugo Kundroto keramikos dirbiniai "Žvakidės"; Valentino Jokšo piešti paveikslai „Priekulės tiltas“, „Geležinkelio stotis“ ir Virginijos Idzelytės siuvinėti paveiksliukai „Zodiako ženklai“.

Smagu ir malonu žinoti, kad mūsų klientai stengiasi, geba pasitelkti savo fantazijas ir geba realizuoti jas savo darbeliuose. Sėkmės Jiems ir jų darbuotojams, dalinant grožį ir šilumą.

Socialinė darbuotoja Jūratė Jovaišienė

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.