• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

Svečiuose ansamblis „Asablyvi“

2019-11-06

"Kaip dažnai mes skundžiamės, kad gyvenimas nemielas, kad viskas nesiseka ir vis su pavydu žiūrim į laimingus žmones, kurie dažnai turi daug mažiau nei mes. Ne visada mokam vertinti tai, ką turim, ne visada susimąstome, kas iš tikrųjų yra mums svarbu. O juk viskas ne taip blogai! Kol gali matyti pražystantį pavasarį, girdėti savo mylimą muziką, lietų, kol gali jausti vėją, saulės šilumą, artimo žmogaus apkabinimą, kol turi su kuo pasikalbėti, kol gali gyventi ne tik sau ir dėl savęs, turi labai daug."
Svečiuose Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Klaipėdos rajono filialo ansamblis „Asablyvi“ iš Gargždų. Koncerto vedėja kvietė publiką ne tik padainuoti, bet ir pašokti kartu. O koncerto pabaigoje visi dainavo net atsistoję. Užburti puikių melodijų ir eilių dar ilgai niekas nenorėjo skirstytis. Dėkojame svečiams už nuotaikingą koncertą.

Užimtumo specialistė Jūratė Mažonienė

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.