• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

Tarptautinė vaikų gynimo diena

2020-06-09

Birželio 1 d. vyko šventė Saugūs po mūsų saulę”, skirta paminėti Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Ši diena buvo ypatinga dar ir todėl, kad po ilgo laiko didesnis vaikų dienos centro paslaugų gavėjų būrys galėjo saugiai susitikti su savo centro draugais ir dalyvauti bendroje veikloje lauke. Šventė buvo kupina teigiamų emocijų, šypsenų ir juoko. Vaikus pasveikinti atvyko kapitonė Morgan, kuri pakvietė atlikti linksmas užduotis, kurti bendrą vėliavą ir leistis į paslaptingojo lobio paieškas. Dėkojame renginių organizavimo studijai Mažasis aitvaras” už sukurtą šventinę nuotaiką.

Šventė surengta LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo vaikų dienos centrų projekto „Būkime drauge“ lėšomis.

Psichologė Laura Mažonaitė-Stepanova

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.