• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

Priekulės socialinių paslaugų centro kineziterapeutė Reda Meilytė skaitė pranešimą konferencijoje

    2023 m. balandžio 7 d. Šilutės r. Švėkšnos miestelyje įsikūrusiame ugdymo centre „Diemedis“ įvyko konferencija „Mokytis – kurti – ne klysti – džiaugtis“, kur pranešimą skaitė ir mūsų įstaigos kineziterapeutė Reda Meilytė, pristatydama temą „Kineziterapijos poveikis vaikams, kuriems sutrikusi kalba ir komunikacija“. Rengėjų organizuojamos konferencijos tikslas – pasidalinti gerąja darbo patirtimi, metodikomis ir priemonių pavyzdžiais darbui atlikti. Pranešimus skaitė Šilutės ir Klaipėdos rajonų specialistai, rodė paruoštas vaizdines medžiagas bei pokalbių metu palaikė susirinkusios tikslinės grupės diskusiją.

     Džiaugiamės, kad Priekulės socialinių paslaugų centre dirba išties kvalifikuoti ir kompetentingi specialistai ir turi galimybę dalintis sukauptomis praktinėmis žiniomis ir būti naudingi už įstaigos ribų.

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.