• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

SPORTO ŠVENTĖ “AŠ IR TU SPORTUOKIME KARTU 2023”

2023-07-11

Štai ir praūžė centro viena didžiausių švenčių – SPORTO ŠVENTĖ „AŠ IR TU – SPORTUOKIME KARTU 2023“. Labai džiaugiamės turėdami galimybę suburti tokį didžiulį būrį sportiškai nusiteikusių draugų. Šventė prasidėjo – bendra, linksma mankšta, taip pat šiais metais šventė buvo įdomesnė, nes atvyko visa Klaipėdos sporto klubo komanda Šansas Sporto Centras, kurie buvo parengę įvairias sportines užduotis: rankų lenkimas, štangos spaudimas, hantelio laikymas ir giros kėlimas. Dėkojame už bendradarbiavimą .

Ačiū mieli draugai už linksmybes, sportą, smagų laiką kartu: Gargždų socialinių paslaugų centras, Klaipėdos socialinių paslaugų centras "Danė", Klaipėdos Lakštutė, Macikų Socialinės Globos Namai, Klaipedos Viltis, Viliaus Gaigalaičio Globos Namai, Palangos Miesto Socialinių Paslaugų Centras, Dienos Veiklos Centras.

DRĄSŪS! STIPRŪS! VIKRŪS! Iki kitų metų.

Kineziterapeutė Reda Meilytė

Užimtumo specialistė Jūratė Mažonienė

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.