• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

Parama

Jūs ir Jūsų artimieji galite paremti Priekulės socialinių paslaugų centrą, skirdami savo 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio!


             Pagal LR Labdaros ir paramos įstatymą Jūs galite paremti Priekulės socialinių paslaugų centrą, pervedant iki 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio sumos. Gauta parama bus skirta vaikams, senyvo amžiaus ir suaugusiems asmenims su negalia – užimtumo ir socialinės pažintinės veiklos vykdymams. Šiuos pinigėlius Mokesčių inspekcija išskaičiuos iš Jūsų praėjusiais metais jau sumokėtų valstybei mokesčių.
             Parama iš gyventojų pajamų mokesčio teikiama pateikus prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai iki einamųjų metų gegužės 1 d.  Prašymas yra nustatytos formos FR0512. Prašymą galima pateikti:

- elektroniniu būdu (internetinės bankininkystės vartotojams reikia  prisijungti prie Elektroninės deklaravimo sistemos http://deklaravimas.vmi.lt/, FR0512 formos prašymas užpildomas ir pateikiamas internetu.)

Tinklalapis: www.vmi.lt

Rekvizitai:
Priekulės socialinių paslaugų centras
Adresas: Naujoji g. 5A, LT- 96340 Priekulė, Klaipėdos r.
Įmonės kodas: 163748339

Dėkojame už Jūsų gerumą!

 

Puslapis „Parama" atnaujintas: 2022-11-15

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.